logo dark.6a1a72c

شرکت نگاشت دانش و فناوری امیرکبیر

سوالات متداول نرم افزار نگاشت

شرکت نگاشت انرژی و فناوری امیرکبیر با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای کسب‌وکار ، تدوین طرح کسب‌وکار ( Business Plan ) ، بیزنس مدل ( Business model ) و راه‌اندازی سیستم های مدیریت کسب‌وکارها و استارتاپ ها ، با تکیه بر بروزترین دانش‌ها و آخرین متدولوژی های مدیریتی بین‌المللی از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است.

نرم افزار نگاشت ، یک نرم افزار مفید و قدرتمند در زمینه تدوین استراتژی تکنولوژی و صنعت است.

ثبت نام در نرم‌افزار نگاشت هیچ هزینه ای ندارد و شما می توانید با استفاده از اشتراک رایگان ، یک پروژه را به مدت یک هفته ایجاد و آزمایش کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

برای ارتقای حساب خود پس از ورود به نرم‌افزار ، از انتهای منوی سمت راست ، بخش ارتقاء حساب ، نسبت به درخواست ارتقاء اشتراک خود اقدام نمایید.

پس از ارسال درخواست ، کارشناسان ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

هزینه هر اشتراک با توجه به محدودیت ساخت پروژه و مدت زمان اشتراک و همچنین صنعت مورد نظر متفاوت خواهد بود.

کارشناسان ما پس از ثبت سفارش ، اطلاعات و مشاوره های لازم برای انتخاب اشتراک مناسب و هزینه های نهایی را به شما اعلام خواهند کرد.

پس از ثبت نام تنها موارد انتخاب صنعت و و زیرصنعت و همچنین ایمیل ثبت نامی شما قابلیت تغییر نخواهند داشت.

البته شما می توانید با ایجاد ارتباط از طریق بخش تیکت ها و یا سایر راه های ارتباطی این موارد را نیز با نظارت و راهنمایی کارشناسان نگاشت تغییر دهید.

در صفحه اصلی نگاشت ، در انتهای صفحه ورود ، با کلیک بر روی “کلمه خود را فراموش کرده اید؟” و با استفاده از ایمیل ثبت نامی خود می توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

در صورتی که به هر دلیل به ایمیل ثبت نامی خود دسترسی نداشتید ، می توانید با استفاده از راه های ارتباطی موجود در صفحه ارتباط با ما نسبت به بازیابی حساب کاربری خود اقدام کنید.

در هر قسمت از نرم‌افزار آموزش‌های لازم برای استفاده و تبیین نحوه کار آن در ابتدای صفحه قرار داده شده است. همچنین پس از ورود ، در منوی سمت راست نرم افزار ، بخش آموزش نگاشت ، می توانید به تمامی این آموزش ها دسترسی داشته باشید.

اگر اشکال یا سوالی در رابطه با هر یک از قسمت های نرم‌افزار نگاشت داشتید با استفاده از بخش تیکت ها و راه های ارتباطی دیگر در صفحه ارتباط با ما ، می توانید در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.

شما از چند طریق می توانید با کارشناسان پشتیبانی نگاشت ارتباط برقرار کنید:

  • فرم موجود در صفحه ارتباط با ما
  • بخش تیکت ها (برای ارسال تیکت ابتدا نرم افزار ثبت نام و سپس وارد شوید.)
  • ارسال ایمیل به آدرس [email protected]
  • تماس با شماره 66176056(021)