Site Logo

انواع قراردادها

شبکه صاحب­ نظران شرکت نگاتا تجارب و دانش های ارزشمندی در پروژه های ملی و بین المللی داشته اند و این فرصتی بی نظیر برای تدوین و ارائه دانش های تخصصی در خصوص تنظیم انواع قراردادهای همکاری شامل سرمایه گذاری مشترک، قرارداد لیسانس، قرارداد تحقیق و توسعه مشترک و اتحادهای راهبردی را فراهم آورده است.
اگر در زمینه تنظیم قراردادهای همکاری نیاز به مشاوره دارید می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین اگر در این زمینه دارای دانش و تجربه جدیدی هستید و مایل به پیوستن به شبکه نگاتا هستید لطفا در صفحه همکاری مشخصات خود را قید فرمایید. 

What is Joint Venture 1

قراردادهای سرمایه گذاری مشترک

به قراردادهای همکاری بین دو یا چند شرکت جهت اجرای یک پروژه گفته می شود که منجر به هم افزایی تجارب ، کاهش هزینه ها و افزایش بازده و بهره وری در اجرای پروژه ها می شود. شرکت نگاتا با بهره گیری از تجربه خود در این خصوص آماده عقد قراردادهای سرمایه گذاری مشترک در این زمینه و یا ارائه مشاوره در جهت این نوع از پروژه ها می باشد.

examples of licensing agreements

قراردادهای لیسانس

قراردادهای لیسانس از قراردادهای مهم عرصه تجارت بین الملل هستند که در آن اجازه استفاده از مالکیت فکری به دیگران واگذار می شود بدون آن که مالکیت به طرف مقابل واگذار شود. در واقع صاحب تکنولوژی با این نوع از قرارداد می تواند فناوری را منتقل کند.

شرکت نگاتا در این قراردادها دارای تجربه ی کافی و تخصصی بوده و آماده ارائه خدمات مشاوره و اجرایی در این خصوص می باشد.

Logo Small3 bigger

قرارداد های تحقیق و توسعه 

این نوع از قراردادها با هدف انجام پروژه های به صورت کارآمد و موفق براساس به اشتراک گذاری نتایج تحقیقات و یافته ها و حفظ حقوق مالکیت فکری در پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی اهمیت زیادی دارد. 

شرکت نگاتا با داشتن تجربه در این زمینه با استفاده از مشاورین و متخصصین می تواند در این خصوص خدمات مشاوره ای در این زمینه است. در صورت تمایل با ما تماس بگیرد.

به اشتراک بگذارید :

به کمک ما نیاز دارید؟

در هر زمان با تیم نگاتا در تماس باشید